mebel office kiev, каркасы столов металлические.

Мебель в магазин

Рекламные стойки

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services

РЕЦЕПЦІЇ КИЇВ: РЕЦЕПЦІЯ  №41

Рецепціі.Кіев.Reception. Ви тільки подивіться і може це наштовхне Вас на нову ідею, новий варіант особисто Вашої ресепції. Меблі для приймалень дуже різнопланові і оригінальність представлених на сайті моделей допоможе Вам підібрати рецепцію. Стійки та столи рецепшен це завжди творчий пошук, компіляція рішень і якісне виконання. Вибрати рецепцію в Києві.
Коротка технічна характеристика:
В обробці стійок застосовується МДФ-профіль з наповненням: декорований метал, тоноване скло, декоративний пластик або ДСП (для дверей, висувних ящиків, перегородок, полиць). Стійки можуть бути оснащені регульованими опорамі.Фасадная частина - ДСП, ДВП або декоративний пластик "Silver wave "і плита ХДФ залежно від застосування. ДСП що йде на каркас стійки ресепшн товщиною 16-18мм, і окантовані 2мм протиударною кромкою ПВХ. Шафи виготовляються товщиною ДСП 16мм, 18мм і 22мм, окантовка-ПВХ 0,45 мм, профіль С, або меламін.В стійках ресепшн зроблені отвори для електро-комунікацій, телефонних шнурів, освітлення.Зроблена з душею рецепція від MEBELOFFICEKIEV, буде служити Вам вірою і правдою дуже довго!


Приймальня або рецепція (reception) - ключова деталь Вашого офісу, обличчя компанії і адміністративний центр. Де замовити в Києві рецепцію (reception). Замовити: Компанія "Меблі Офіс Київ" понад 10 років праці у розробці та виготовленні меблів. Меблі на замовлення! Меблі для приймалень дуже великий асортимент. Доставка! Завжди в наявності!

Главная     Назад

 
Мебель офисная Киев,mebeloffice!Kievweb hosting
ОбивкаШкафы купе