mebel office kiev, каркасы столов металлические.

Мебель в магазин

Рекламные стойки

Designed by:
Reseller hosting Joomla Templates
Hosting services

КУПИТИ РЕЦЕПЦІЮ  КИЇВ. МОДЕЛЬ №33


Дуже великий каталог рецепцій. Будь які напрямки дизайну, та всі можливі стилі рецепцій, КИЇВ.  Біля ста моделей рецепцій. Ціна, фото, опис. Ласкаво просимо до каталогу рецепцій  компанії "МебеліОфісКиїв". На сторінці рецепція під номеом 64.Дуже витончена функціональна модель. Може бути виконана в будь-якому кольорі та доповнена будь-яким декором на розсуд замовника.Підійде в будь-який приміщення. Замовити рецепцію в Києві. Є питання просто наберіть тел.331-65-79 і Вам підкажуть плюси та мінуси кожної моделі, проконсультують та допоможуть зробити вибір.
Коротка технічна характеристика:

В обробці стійок застосовується МДФ-профіль з наповненням: декорований метал, тоноване скло, декоративний пластик або ДСП (для дверей, висувних ящиків, перегородок, полиць). Стійки можуть бути оснащені регульованими опорамі.Фасадная частина - ДСП, ДВП або декоративний пластик "Silver wave "і плита ХДФ залежно від застосування. ДСП що йде на каркас стійки ресепшн товщиною 16-18мм, і окантовані 2мм протиударною кромкою ПВХ. Шафи виготовляються товщиною ДСП 16мм, 18мм і 22мм, окантовка-ПВХ 0,45 мм, профіль С, або меламін.В Стійках ресепшн зроблені отвори для електро-комунікацій, телефонних шнурів, освітлення.Зроблена з душею рецепція від MEBELOFFICEKIEV, буде служити Вам вірою і правдою дуже довго!


Допомогти вибрати стійку ресепшен, рецепцію? Каталог меблів для приймалень стійки ресепшен,рецепції, Фото, ціна, опис, консультації з будь-якої моделі.Ресепшен на замовлення в Києві.Главная             Назад

 
Мебель офисная Киев,mebeloffice!Kievweb hosting
ОбивкаШкафы купе